Wat zou het mooi zijn om samen te werken met: University of Michigan
Ha Judith,
Surf onderwijsdagen was wederom geweldig. Het was een soort van reünie voor me, omdat ik denk ik de afgelopen 5 jaren niet bij dit congres geweest ben. En het was inspirerend als vanouds: Prof. Melton knalde van het podium, De Rockstart keynote was geniaal en bracht mijn ‘ondernemerschapsgevoel’ naar boven. Maar de wens om samen te werken met de University of Michigan is groter geworden.
Prof. McKay was zeer inspirerend en daar had ik al op gehoopt, maar hij maakte het waar. Het is jammer dat de presentatie zelf nog niet te vinden is maar bijgevoegde presentatie lijkt er op:
Ik had al eerder een mooie presentatie van iemand van de University of Michigan gezien, namelijk van Stephanie Teasley. Zij is de voorzitster van SOLAR een belangrijke community rondom Learning Analytics. Haar heb ik gezien op de ECTEL in Estland. Ook hiervan zijn geen te delen opnames, maar wel van een van haar andere presentaties:
Klinkt goed he. Jaloers was ik bij beide presentaties en het zou toch mooi zijn om met ze samen te werken.
Groet Marcel
Geplaatst op 13 november 2017, in Miscellaneous. Markeer de permalink als favoriet. Een reactie plaatsen.
Een reactie plaatsen
Comments 0