I-strategie: profiteren van de cloud #video


Ha Marcel,

Je weet dat onze collega Rienke een fel pleitbezorgster is van clouddiensten 🙂 Rienke liet me onderstaand filmpje zien dat goed aantoont wat de voordelen voor clouddiensten voor het hoger onderwijs zijn.

In het voorjaar heeft het I-team samen met CvB, enkele faculteitsdirecteuren en collega’s van de ICT-dienst op basis van de SURF-notitie “Basisprincipes  i-Strategie voor hoger onderwijs en onderzoek” de basisprincipes en de doelstellingen besproken. Deze notitie en onze interne besprekingen leverde ook input op voor ons interne proces om tot een nieuwe strategische ICT en onderwijs/onderzoek beleidsnota voor Zuyd Hogeschool te komen. Daar wordt nu aangewerkt.
Zie op de sites van SURF meer over clouddiensten en SUFconext.

groet,
Judith

Over Judith van Hooijdonk

Informatie professional, fervent kennisdeler, HNW-fan, Social Media, Web2.0, Onderwijs2.0, Bibliotheek2.0 "Just start somewhere and make a world of difference"

Geplaatst op 3 december 2013, in Technology en getagd als , , . Markeer de permalink als favoriet. Een reactie plaatsen.

Kennis delen? Ja graag!

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.

%d bloggers liken dit: